Marcus Rashford

Marcus Rashford to 18-letni napastnik Manchesteru United FC, który zadebiutował w meczu Ligi Europejskiej z zespołem FC Midtjylland, strzelając 2 gole.

W kolejnym debiucie, tym razem w Premier League, Rashford strzelił 2 gole i zaliczył asystę w meczu z Arsenalem.

Rashford debiutuje w Manchesterze United i strzela 2 gole

Rashford debiutuje w Manchesterze United i strzela 2 goleMarcus Rashford zadebiutował w 25 lutego 2016 roku w meczu Ligi Europejskiej. ‪‎Rashford‬ wystąpił od pierwszej minuty w podstawowym składzie w meczu z FC Midtjylland.

Młody Anglik zaliczył znakomity debiut – strzelił 2 gole (w 63 i 75 minucie), które pozwoliły Manchesterowi awansować do następnej rundy turnieju. Gratulujemy!

Dzięki znakomitej postawie Rashforda Manchester United wygrał 5:1. Pozwoliło im to na awans do 1/8 finału Ligi Europejskiej. W pierwszym meczu FC Midtjylland wygrało 2:1.

Zobacz galerię zdjęć oraz nagranie video z występem Marcusa Rashforda.