Marcus Rashford

Marcus Rashford to 18-letni napastnik Manchesteru United FC, który zadebiutował w meczu Ligi Europejskiej z zespołem FC Midtjylland, strzelając 2 gole.

W kolejnym debiucie, tym razem w Premier League, Rashford strzelił 2 gole i zaliczył asystę w meczu z Arsenalem.

Manchester wygrywa FA Cup!

Manchester wygrywa FA Cup!Manchester wygrywa FA Cup! Po bardzo zawziętym meczu z Crystal Palace FC, Czerwone Diabły zdołały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W pierwszej połowie nie było bramek. Mecz zakończył się rezultatem 1:1, więc potrzebna była dogrywka. Na gola Jasona Puncheona w 78 minucie odpowiedział Juan Mata. Potrzebował na to zaledwie 3 minut.

Mecz w doliczonym czasie gry rozstrzygnął samodzielnie Jesse Lingard, pokonując dobrym strzałem bramkarza Crystal Palace – Wayne’a Hennessey’a. Marcus Rashford wystąpił w całym meczu i zdobył swoje pierwsze trofeum w zawodowej karierze piłkarskiej. Gratulujemy!