Marcus Rashford

Marcus Rashford to 18-letni napastnik Manchesteru United FC, który zadebiutował w meczu Ligi Europejskiej z zespołem FC Midtjylland, strzelając 2 gole.

W kolejnym debiucie, tym razem w Premier League, Rashford strzelił 2 gole i zaliczył asystę w meczu z Arsenalem.

Manchester United kończy na 5 miejscu!

Manchester United kończy na 5 miejscu!Manchester United kończy na 5 miejscu! W meczu ostatniej kolejki angielskiej Premiership, Manchester United podejmował ambitny zespół AFC Bournemouth. Czerwone Diabły zakończyły sezon z przytupem, wygrywając na Old Trafford 3:1.

Pierwszego gola strzelił Wayne Rooney. Autorem drugiego gola był Marcus Rashford, który w 74 minucie meczu pokonał bramkarza gości – Adama Federiciego. Dzieła zniszczenia dokończył Ashley Young, który po 3 minutach pobytu na boisku, zdążył się wpisać na listę strzelców. Ostatni gol padł po niefortunnej interwencji Chrisa Smallinga, który w 93 minucie skierował piłkę do własnej bramki.

Po tym zwycięstwie Manchester United zakończył sezon na 5 miejscu.

Zobacz gola Marcus Rashforda w meczu z AFC Bournemouth.