Marcus Rashford

Marcus Rashford to 18-letni napastnik Manchesteru United FC, który zadebiutował w meczu Ligi Europejskiej z zespołem FC Midtjylland, strzelając 2 gole.

W kolejnym debiucie, tym razem w Premier League, Rashford strzelił 2 gole i zaliczył asystę w meczu z Arsenalem.

Manchester remisuje, Leicester mistrzem Anglii!

Manchester remisuje, Leicester mistrzem Anglii!Manchester remisuje, Leicester mistrzem Anglii! 1 maja 2016 roku Manchester United podjął na Old Trafford najpoważniejszego kandydata do zajęcia pierwszego miejsca w tegorocznej edycji PremiershipLeicester City FC. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów po remisowym spotkaniu, które zakończyło się wynikiem 1:1.

Pierwszego gola w meczu już w 8 minucie strzelił Anthony Martial, który znajduje się ostatnio w wybornej formie. Na trafienie młodego Francuza odpowiedział doświadczony obrońca Wes Morgan.

Marcus Rashford wystąpił w tym meczu od pierwszej minuty. Po niezłym spotkaniu został zmieniony przez Memphisa Depaya w 82 minucie.